account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Online poradna - Presbeton

Tato dlažba je určena pouze pro lehké zatížení, tzn. pro pochozí plochy, takže se nepředpokládá příprava podkladu pro nějaká težší zatížení. Vámi uvažovaný způsob zabudování do 4 až 5 cm drtě frakce 4-8 mm vidím jako optimální, pokud máte jako podkla

Katalog_44u_2018 Pages 1 - 50 - Text Version | AnyFlip

rálních vláken a při lepení soklového EPS-P nebo XPS a všu- na různé stavební materály (beton, kámen, dřevo, železo, hliník, 750 ml 12 ks 441726 pistolová 8594172983343 172 Kč de tam, kde je kladen požadavek na dobrou přilnavost ke plasty, sklo aj.).

Kategorie -

• Všechny typy zastínění - exterier + interier • Zasklení balkonů, vrata, brány, mříže, markýzy • Těsnění a zateplení oken a dveří, sítě proti hmyzu • Shrn. dveře, posuvné stěny, bytový textil • Japonské stěny atd. Správa a údržba domů a bytů e-mail:

Zateplení střechy a podkroví, zateplení střech |

Při rozhodování jak přesně silnou tepelnou izolaci při zateplení střechy zvolit, je dobré vyjít z tzv. koeficientu přenosu tepla (U-hodnota). Ten ukazuje, jak rychle proudí teplo materiálem. Vysoce kvalitní minerální vlna dosahuje hodnoty 032, zatepl

Aplikační postupy | Interiéry Bezděk

Při použití vhodných barev je možno natřít současně stěny i další povrchy jako jsou dřevotřískové desky, dřevo, některé druhy tapet. Bílá barva stěn má své přednosti Ještě před započetím malování je účelné uvážit všechny faktory, které ovlivní celkov

Sikasil (2) - AHES s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pistole na tavné tyčinky |

Pistole na tavné tyčinky se využívají ve stavebnictví, ale také je využijete i v domácnosti.Do takové pistole se umístí tavná tyčinka, která se při vysoké teplotě roztaje a tento roztavený polyetylén potom lepí nebo opravuje různé materiály.

Malování pokojů Praha Luxusní malby - Verner

Firma Luxusní malby-Verner se specializuje na úpravy stěn a povrchů. Provádíme malování pokojů, benátský štuk, antické zeminy, patiny, imitace pohledového betonu, travertino romano a jiné dekorativní malby. Naše služby nabízíme převážně v Praze.

Montáž sádrokartonu – Brno •

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o zpracování cenové nabídky na provedení těchto prací: 1. zapravení špalet po výměně oken (celkem 4 okna) 2. zazdění otvoru po dveřích do kuchyně (hloubka 10 cm) včetně zapravení z obou stran 3. vyzdění příčky v cho

Půjčovna přívěsů | BAUHAUS Česká republika

Při nákupu nad 2 000 Kč vám jej půjčíme dokonce na 4 hodiny zdarma. Vozík si samozřejmě můžete za mírný poplatek zapůjčit i bez nákupu u nás a odvézt s ním cokoli, co potřebujete.