account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Psací stoly -

vám poradí, jak vybírat Psací stoly. Vybírejte si Psací stoly podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

kancelářský psací stůl dub ve smontovaném stavu

Kontejner 3 zásuvky pod stůl Psací stůl Royal B1 - Psací stůl má 1x sosna skandinávská v kombinaci s dubem divokým nebo nově v barvě dub dispozici ve spodní částí této stránky v kolonce Psací stůl Princessa 04/A - Dětské psací, pracovní stoly lišty,

Kontejner k dětskému stolu | Ergo Interier

Přehledné uložení učebnic, knížek a školních sešitů do pojízdného kontejneru. Vystaveno na prodejně. Kvalitní české zpracování. Prodloužená záruka. Blesková doba dodání. navštivte náš showroom nebo objednejte přes e-shop.

Dětské stoly -

Nejvhodnější jsou psací stoly, které mohou růst s dítětem a hodí se proto jak pro předškoláky, tak i pro školáky. Například je možné upravit a posunout výšku pracovní desky například od 63 do 96 cm. Výborná je možnost nastavení úhlu výšky i sklápění

Kancelářský nábytek -

Kancelářský nábytek z této kategorie, to jsou stylové kousky, které sluší každému interiéru a mají také svou funkci. Vyberte si nový stůl a k němu židli, pořiďte si vše do vaší rekonstruované kanceláře.

Psací stůl smrk - D701 -

Stoly Domino můžete použít jako samostatně stojící nebo variabilně skládat do různých sestav a vytvořit tak dětem v pokoji inspirující prostor pro hru, zázemí pro psaní domácích úkolů a výtvarného vyžití. Stoly Domino dodáváme v demontovaném stavu. T

Kancelářské kontejnery bazar | bazar nábytku | Beka bazar ...

Velký výběr kancelářských kontejnerů v našem bazaru nábytku. Kancelářské kontejnery máme od značkových výrobců ve stovkách kusů v desítkách provedení a dekorech. Kancelářské kontejnery bazar před prodejem vždy důkladně prohlédne a zkontroluje.

Stoly | - luxusní nábytek

Psací stůl TOP MIX - korpus je vyroben v bílé barvě, který doplňuje horní deska v odstínu dub sonoma. Tato povedená kombinace dvou barev působí moderním vzhledem.Stůl obsahuje prostornou uzavřenou skříňku s poličkou a jeden šuplík.

Kontejnery - psací stoly - Aza nábytek

+ Před nákupem jsem měla dotaz na výše uvedenou lampu a ten mi byl obratem a k mé spokojenosti zodpovězen. Výborná cena - O žádných nevím.

psací stůl barevný -

kontejner pod psací stůl i - nejnovější české kontejner pod psací stůl i samostatně Cena:800 Kč Datum Psací stoly a PC stolky bazar v Praze - ... Barevný stůl a kontejner - Bazar. Prodám 2 stoly a 2 kontejnery (i jedlotlivě 1 stůl + 1 kont.).