account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Motorové pily |

- specialista v oboru zahradní techniky. Prodáváme jen to, čemu - specialista v oboru zahradní techniky. Prodáváme jen to, čemu rozumíme.

Řetězové pily |

Řetězové pily se staly neocenitelnými pomocníky na práci na zahradě, chalupě nebo dílně. Každý kdo pracuje se dřevem, jistě ocení vlastnosti těchto strojů. Nabízíme elektrické pily , které oceníte nejen vy, díky jejich lehčí váze, ale vaši sousedi, j

Pily -

Motorové pily, benzínové pily, řetězové pily. Dom ... Zahradní nábytek; Zahradní nářadí ; Zahradní skleníky; Zahradní traktory; Zavlažování ; Sněhové frézy. Příslušenství pro sněhové frézy; Maziva a příslušenství ...

Nářadí pro dům i zahradu za skvělé jarní ceny | Fieldmann

Nářadí pro dům i zahradu Fieldmann je navrženo a zkonstruováno tak, aby odpovídalo požadavkům náročného spotřebitele. Jedná se o ryze českou značku.

Specialista na dům i zahradu |

Profesionální eshop zahrnující do své nabídky, mimo jiné, nářadí do dílny, stavební stroje, ale i zahradní techniku jako jsou např. sekačky, vertikutátory, benzínové pily, a dále tlakové myčky, kompresory, průmyslové vysavače, auto nabíječky, elektro

Zahradní vybavení, nádrže na vodu, sekačky, čerpadla ...

Jarní počasí láká k práci na zahradách a i v letošním roce by si Vaše zahrada zasloužila zkrášlit odpovídajícím způsobem. Přinášíme Vám širokou nabídku plastových nádrží na dešťovou vodu, pro umístění květin či použití jako nábytek.

PILY BENZÍNOVÉ - PETEK

KATALOGOVÁ CENA 22 690,KČ VČETNĚ DPH AKCE DO 31.8.2011 17 990,KČ VČETNE DPH Prodáváme produkty HITACHI pouze z oficiální distribuce pro ČR = vaše jistota !!!

Nábytek - TorriaCars

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.

Zahradní technika - Bazény, Čerpadla, Drtiče větví, Grily ...

Ať už sháníte zahradní nábytek, vertikutátor, čerpadlo, sekačku, křovinořez, pilu, zahradní traktor, drtič větví, zahradnické nářadí, gril nebo jinou zahradní techniku, v objednávku vyřídíme s maximálním důrazem na vaši spokojenost. U TOP

Benzínové : GÜDE - Kompresory, svářečky, čerpadla ...

Elektrocentrála GSE 1200 4T (generátor) Výkon motoru 1,75 kW(2,4 PS) při 3000 ot./min. Napětí 1 x 12 V, 1 x 230 V Palivová nádrž 5 l (cca 7hod.průměrného výkonu)