account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Psací stoly |

Potřebujete kvalitní psací stůl? V naší nabídce najdete jak levné, tak luxusní pc stoly s důmyslnými zásuvkami, policemi a mnoho dalšího. Stačí si vybrat ten, který vám bude vyhovovat co nejlépe.

PC a psací stoly | ASKO - NÁBYTEK

PC a psací stoly mohou mít odkládací poličky, zásuvky, výsuvnou desku na klávesnici, kontejner a spousty dalších praktických věcí, které Vám mohou být užitečné ať už v domácím či pracovním prostředí. Pro Váš počítač nabízíme moderní stoly z různých m

kancelářské stoly HOBIS -

Psací stůl by vám v práci měl poskytovat hlavně dostatek úložného prostoru na všechny pracovní dokumenty. Proto byste neměli zapomenout ani na kancelářský kontejner k psacímu stolu, které vám umožní skladovat vše potřebné naprosto přehledně. Zvolit m

Psací stoly do pracovny | JYSK

Psací stoly pro každou pracovnu. Potřebujete doma více úložného místa? S tím správným kancelářským nábytkem, jako je například pracovní stůl se šuplíky, můžete doma ve vašem pracovním koutku zajistit ty nejlepší pracovní podmínky. Kancelářský stůl je

Pracovni stul - bazar -

Prodám stůl na kuchání ryb, drůbeže, porcování masa. Vyvýšené okraje, otvor na odpad. Pracovní deska z polypropylenu splňuje požadavek na přímý styk s potravinou. Délka 95 cm, šířka 45 cm, výška 83,5 cm. Pouze osobní odběr Třeboň.

Pracovní stoly |

Pusťte se do práce za parádním psacím stolem a uvidíte, jak vám to půjde od ruky. Ať už hledáte PC stůl, skládací pracovní stůl nebo kancelářský stůl, na můžete vybírat stoly z desítek e-shopů na jednom místě. Stůl do každé pracovny i kancelá

Pracovní a psací stoly | Bonami

Pracovní stůl v dekoru dubového dřeva s černými nohami TemaHome Flow, 75 x 140 cm ... Bílý psací stůl Steens Soft Line, šířka 114,1 cm ... Vytvořte si zdarma účet na Bonami a ihned získáte 100 Kč na svůj nákup i přístup k dalším prémiovým funkcím.

Moderní kancelářské stoly za výhodné ceny

Kancelářský stůl pracovní 80x60 cm, výška stolu 760 mm, deska stolu tl. 22 mm hrana ABS 2 mm, desková podnož tl. 22 mm, výšková rektifikace max. 15 mm, kancelářské stoly: hruška, bříza, tmavý ořech, bílá.

colti26018 pracovní stůl skládací

Přídavný stůl Hobis Gate GP 80 - půlkruh , šířka 80 cm, hloubka 40 cm, výška 75,5 cm. Pracovní Full text of "Česko-německý slovník zvláště grammaticko Search the history of over 294 billion web pages on the Internet.

Kancelářské stoly -

MARS 5805 pracovní stůl 170 x 60 x 80 cm Hodnocení produktu: 55% 55% (Průměrný) 1 recenze Konstrukce stolu je vyrobena z ocelového plechu o síle 1 mm a opatřena kvalitním a ekologickým práškovým lakem s vynikající odolností proti otěru.