account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

dekorativní omítka - BETON MORAVA

Dekorativní omítka z betonu BETON MORAVA, může být vytvořena za pomocí raznic nebo ruční technikou, popřípadě leštěná. Stejně jako ražený beton je i dekorativní omítka plná originality a výhod jako je celistvost, možnost realizace i na oblé stěny neb

Designnové interiéry, podlahy, stěny, kuchyně, koupelny ...

Zaměřujeme se na designové podlahy, designové stěny, designové kuchyně i designové koupelny. Zhotovujeme cementové podlahy, epoxidové podlahy, polyuretanové podlahy a dřevěné podlahy. Provádíme též podlahy a stěny panDOMO.

Dekorativní betonová stěrka

Dekorativní bětonová stěrka má velké využití, jak už v obytných prostorách tak i v obchodních a průmyslových objektech Dále nabízíme veškeré malířské a natěračské práce . Máme více jak 15 let zkušeností s realizací interiérů.

VIDEO: Dekorativní stromek na zeď - HomeInCube

Lenka Zahradníková | Říjen 5, 2019 Co se započítává do zastavěné plochy aneb na svůj pozemek nemůžete postavit libovolně velký dům. Nejen dům, ale i zahradní altánek, terasa, bazén a další stavby, to vše se započítává do takzvané zastavěné...

Skleněné stěny a dekorativní designové sklo | Glastetik

Je pouze na vás, zda si vyberete skla průhledná, průsvitná, neprůhledná, lakovaná, matovaná, vzorovaná nebo třeba s potiskem. A pokud jde o různé barevné odstíny, které samozřejmě odpovídají aktuálním trendům v bydlení, je opravdu z čeho vybírat.

modernisterky.eu - Moderní stěrky

Dekorativní stěrky patří do obytných místností a řadí se sem např. Benátský štuk, Marmolino či Decorten, zatímco epoxidové stěrky se díky své voděodolnosti umisťují do náročnějších prostor - na podlahy, do koupelen, kuchyní či exteriérů.

Dekorativní stěny | Kirchner dekorace

Kirchner dekorace - Dekorativní stěny. Domů ... Imitace dřeva – fládrování provádíme jak na nábytek, dveře, okna, dřevěné dílce tak i na stěny a sokly. Povrch je vždy zakončen ochrannou pryskyřičnou vrstvou matnou, polomatnou nebo lesklou. Podklad se

BetonDekor Pohledový beton Beton Designové stěrky ...

BetonDekor - stěny - bezespáré cementové designové stěrky na stěny s neomezeným barevným provedením. panDOMO stěny - bezespárý systém povrchů stěn a podlah na přírodní cementové bázi. panDOMO podlahy - bezešvé kreativní podlahy na cementové bázi s ne

Malovat dětský pokoj - 20 barevné nápady na dekoraci

Dynamické obrazy a dekorativní předměty na stěně vypadají opravdu působivé a báječné. Modré stěny například vypadají skvěle, když jsou v kontrastu s knihovnami v živé oranžové barvě.

korkový obklad stěny -

Dekorativní korek na stěnu - Odborníci na korkové dém bytě Vám ozdobné korkové dla dice, na rozdíl od tradičních oblo ení stěn, vytvoří jedinečnou atmosféru, bez ohledu na den v týdnu, roční období. aktuální počasí nebo stav mysli.