account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Bramborové klobásy recept -

Originál romská goja se nacpe do nevymytých střívek,jinak to prý není ono.Takže pozor kdo vás hostí ... která je dělávala na slano i na sladko a rozhodně to nemá nic společného s goja, ... Přidávejte fotky k receptům a vyhrajte vybavení do kuchyně.

Romové a romská problematika v ČR

Romové a romská problematika v ČR. Romové tvoří nejviditelnější a nejvýznamnější národnostní menšinu české společnosti. Romové u nás patří k marginálním skupinám - skupinám žijící na okraji společnosti. Pohled většinové společnosti na minoritu – ster

Hodnocení |

Informační a publicistický portál o divadle: informace, recenze, hodnocení, ankety, diskuse, blogy, odkazy, přehledy v dynamickém balení.

Zdravé recepty na hubnutí - dietní jídla -

Pod pojmem sushi si většina lidí představí rýži s kusem syrové ryby. Málokdo ví, že jej jde připravit i v bezmasé, stejně chutné, ale lépe stravitelné, podobě.

turecka kuchyně recepty typické

Turecká kuchyně je královská, nebo možná spíše sultánovská. Turecko jako takový nevlastní potomek Osmanské říše, která zanikla s první světovou válkou, zdědila recepty na jídla, která jsou známá z Balkánu, Arménie, Íránu a dokonce Pákistánu.

cikánská kuchyně

Dnes je romská kuchyně celkem podobná kuchyním majoritních populací, v nichž Romové žijí. Hovězí cikánská pečeně | Pomalý hrnec jistě už znáte, kdo ho nemá doma neokusí maso plné šťávy, křehkost a neuvěřitelnou chuť omáček.

Goja– Wikipedie

Goja neboli gója je tradiční romské jídlo, připravované zejména o Vánocích.Jsou to vepřová, případně umělá střívka naplněná bramborákovým těstem a poté upečená v troubě.Proto se také goja nazývá romská klobása.Mívá délku až půl metru a před podáváním

Tradiční romská jídla

Tradiční romská jídla Holubki (Plněné zelné listy) Potřebujeme: 4 velké zelné listy, 200 g mletého vepřového nebo kuřecího masa, 2 větší naběračky dušené rýže, olej, cibule, česnek, sůl, pepř, hladká mouka.

rómská kuchyně

Kurz pro rodie– Romská kuchyně Místo konání: ZŠ Pohořská 8, Odry Datum: 27. 2. 2014 3. Kurz pro rodie „ Romská kuchyně“ Vaření a pečení nás baví, proto jsme se 27. února sešli s rodiči, abychom pekly, vařili a smažili. Na úvod jsme si uvařili kávu ne

Diskuze Romská kultura ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice ...

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější