account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Sendvičové matrace v akci 1+1 | Purtex

Sendvičové matrace v akci 1+1 Purtex. Sendvičová matrace s jedinečnou konstrukcí střední části, která v kombinaci s ložnou plochou z paměťové pěny ViscoFoam® zaručí prodyšnost, pružnost, úlevu pro klouby a maximální komfort. Střední část této matrace

matrace líná pěna -

Matrace z líné pěny | Líná pěna pro super spánek z VESNA Líná pěna nazývaná také jako paměťová pěna nebo viscoelastická pěna je unikátním materiálem s otevřenou buněčnou strukturou, který zmírňuje tlak a je citlivý na teplotu.

Matrace Líná pěna -

matrace FOX 180x200 cm Luxusní rodinná matrace s možností volby profilace líné pěny (Classic - rovná, Wellness - masážní) a výšky (16, 20 nebo 24 cm). Líná bio pěna - oranžová (vhodné pro alergiky) pro komfort a ortopedické vlastnosti.

Kvalitní Matrace - -

Ortopedická 7zónová partnerská matrace Memory Comfort 1+1 je vysoká 20 cm, zdravotní, vhodná pro osoby s bolestmi zad a kloubů. Tvoří ji různě tuhé VISCO a PUR pěny. Vážení klientí, u matrací v rozměru 160x200 a 180x200 uvedená cena za 1 ks dvojmatra

Matrace pro vaše postele - kvalita a nízké ceny - Via ...

Šijeme náhradní potahy na matrace v různých rozměrech nebo na míru dle přání zákazníka. Na výběr různé vzory látek. Vzorky a ceny níže. Varianta 1. zip barevný nebo 2. zip bílý (připište prosím do poznámky) Standardně šijeme s barevnými zipy.

akční matrace dřevočal strana 1 1 matrace postele rošty

Matrace líná pěna |... % 1+1 zdarma Líná pěna Studená pěna Latex PUR pěna Ortopedické lamelové Antibakteriální pěna Bio pěna Pružinové a taštičkové Dětské matrace Matrace pro starší děti Chrániče Krycí matrace Potahy Křesla. matrace lima.

Matrace z líné pěny -

Líná pěna je na ložné ploše matrace v různě vysokých vrstvách, mohou být i různě profilované. U většiny matrací najdete 1 - 3 cm vysoké vrstvy líné pěny, ale například matrace Curem mají vrstvu líné pěny vysokou cca 9 cm a více (dle typu).

Matrace a rošty -

1010 Líná pěna . 546 Flexifoam pěna ... Matrace FOX Super Classic (více variant) A121C. Cena od 6 090 Kč . Detail produktu. Matrace FOX Super Wellness (více variant) A121W. Cena od 6 090 Kč ...

Polštáře :: Levné české matrace

Specializovaný internetový obchod prodávající matrace všech českých výrobců za nejvýhodnější ceny. Exkluzivním sortimentem jsou luxusní kovové postele s ručně kovanými prvky české firmy Felux. Doprava zdarma na matrace Virgomat, Mivepo, Ostaš a Natur

ProPosteL matrace a chrániče matrací, nepropustné membrány ...

Nabídka matrací českého výrobce Moravia Comfort, dříve GUMOTEX. Matrace z kvalitních pěn - PUR, viscoelastická líná pěna, HR studená pěna, latex a gel latex.